Наше підприємство засноване в 2000 році. З моменту заснування, ми досягли високих показників в якості обслуговування клієнтів. Досвід наших фахівців дозволяє нам виконувати роботи на професійному рівні з гарантією якості.

На сьогоднішній день ми маємо в своєму розпорядженні широкий асортимент кранів-маніпуляторів і вантажних евакуаторів, стоянкою, ремонтною базою, фахівцями з ремонту, водіями і кваліфікованими інженерно-технічними працівниками.

За час роботи у нас сформувався певний досвід в сфері даних послуг. Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві як з підприємствами, так і з приватними особами. Ми відкриті для взаємовигідної і чесної роботи з метою успішного розвитку вашого і нашого бізнесу.

Наша організація гарантує замовникам комплексне, якісне, висококваліфіковане обслуговування за гнучкими цінами.

Послуги крана-маніпулятора надаються нами з 2006 року, ми маємо широкий асортимент маніпуляторів в нашому автопарку і команду професійних водіїв.

Ми маємо великий досвід в галузі евакуацій, одним з перших евакуаторів в нашому автопарку був КРАЗ 255, який з'явився в 2005 році. Далі наш автопарк розширювався, і зараз ми маємо великий асортимент машин для надання якісних послуг вантажний евакуації.

Наша компанія завжди з розумінням ставимося до кожного з клієнтів, повністю вникає в поставлені завдання і пропонує оптимальний варіант рішення. Ми обслуговуємо як державні, так і приватні об'єкти з різними бюджетами, а також готові запропонувати гнучку систему знижок.

×