Послуги крана-маніпулятора

Послуги крана-маніпулятора
Ми допоможемо Вам реалізувати будь-які поставлені завдання в сферах діяльності, де фізично безсила людська рука. Ми задіємо тільки якісні і надійні крани-маніпулятори, що безперечно виступає таким собі гарантом швидкого виконання Вашого замовлення.

Послуги евакуатора

Послуги евакуатора
У кожного з водіїв трапляються такі моменти на дорозі, що доводиться шукати допомогу у знайомих або у інших водіїв щоб відбуксирувати автомобіль до найближчої АЗС або СТО. Саме в таких випадках найкраще скористатися нашими послугами евакуатора в Харкові.

Послуги СТО

Послуги СТО
Ремонт вантажівок масою понад 6т і обсягом двигуна понад 3,8 л і напівпричепів на осях SAF, BPW, ROR, SMB і ін. Послуги з капітального ремонту двигунів, КПП, ЗМ, ЕБУ, електропроводки автомобілів, діагностики автомобілів (включаючи комп'ютерну діагностику), ходової , трансмісії, рульового управління, виконує рихтування рам і зварювальні роботи.

Продаж запчастин

Продаж запчастин
Для ремонту вантажного автомобіля або напівпричепа буде використовуватися тільки якісний матеріал, який відповідає всім вимогам і нормам експлуатації даної марки вантажного автомобіля. Повністю виключається ймовірність заміни зношених деталей на неякісні - дешеві, або які не призначені для використання в даному механізмі.

Маніпулятор

Маніпулятор
Наша компанія виконує технічне обслуговування, діагностику та ремонт маніпуляторів. У нас ви можете придбати різні б / у крани-маніпулятори (Atlas, Hiab, PALFINGER, FASSI) і встановити на шасі вашого автомобіля.

×